26 Temmuz 2012 Perşembe

Zamansız ve Hesapsız Dostluklara...

Bazı arkadaşlar vardır hani, sizin de olmuştur mutlaka.. birlikte olduğunuz süre boyunca ondan keyiflisi ondan canı yoktur. Ama araya yollar ya da yıllar girdi mi unutulur tüm yaşananlar.. Bir ara bir tarafın aklına gelse de diğeri ne kadar çok zaman geçtiğini anlar vazgeçer aramaktan.. Sonra bir gün bir yerlerde karşılaştığınızda da o arama cesareti bulunamadığından mıdır nedir bir kuru merhaba, yarım kalmış bir iki soru ile geçer gider arkadaşlıklar..
Ama bir de dostlar vardır ki, araya kaç yıl kaç kilometre girerse girsin karşılaştığınız an daha dün birlikteymişsiniz gibi sarılırsınız. Ne sitem, ne ima vardır bu dostluklarda.. Sohbetin bir yerinde görüşmeyeli ne kadar olduğunu hesaplarsanız ola ki şaşırırsınız geçen zamana, çünkü daha dün gibidir yüreğinizde her şey... İşte benim "dostluklarımın" hepsi böyledir.. Zamansız ve hesapsız dostluklardır..
Böyle dostluklarla zengin olan benim için, sen de bir dostsun sevgili günlüğüm KALEMPEREST... Zamansız ve hesapsız.. Uzun zamandır yazamadığımın mahcubiyetiyle büzülürken dudaklarım, sana hiçbir açıklama yapmayacağım.. Geldim işte, buradayım..

Hiç yorum yok: